pl

Rolety Dzień-Noc

Rolety Dzień – Noc – rolety dzień – noc to wariacja rolety materiałowej. Charakteryzuje się wykorzystaniem wyrafinowanego dozowania światła i cienia dzięki zastosowaniu na zmianę transparentnych (siateczka) i zaciemniających (właściwy materiał) pasów. Podwójna warstwa materiału sprawia, że można dowolnie regulować dopływ światła poprzez nakładanie pasów materiałów na siebie. Możliwość zwinięcia całkowicie materiału do kasety. Różnorodność materiałów o różnej gęstości i stopnia przepuszczania światła oraz siateczek od standardowych po bardzo delikatne i eleganckie sprawia, że rolety dzień - noc stają się najpopularniejszą osłoną okienną. Pasują do każdego wnętrza dodając dodatkowego uroku i uatrakcyjniając wnętrze. Rolety dostępne w wersji wolnowiszącej w systemie Vegas lub montowanej do ramy okiennej w dwóch modelach bez kasety i na prowadzeniu żyłkowym (odpowiednik r. materiałowej Mini Fix) oraz w kasecie i płaskich prowadnicach (odpowiednik r. materiałowej Vegas Classic). Maksymalna szerokość rolety to 260 cm.

Rolety Maestro – wykwintna osłona okienna będąca połączeniem rolety dzień-noc oraz żaluzji (model Halis-Supra / Mado-Vio / Pilan) lub rolety dzień-noc oraz zasłon rzymskich (model Viya-Viola). Zastosowanie nietuzinkowych, eleganckich tkanin i siateczek sprawia, że rolety Maestro dedykowane są do osłony pomieszczeń reprezentatywnych, gdzie dyskretna i zarazem elegancka osłona okienna nie będzie potrzebowała dodatkowych osłon typu firanki, zasłonki.

Galeria
Gorbi
Gorbi
Gorbi
Gorbi
Gorbi
© Gorbi 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij