pl

O firmie

GORBI jest firmą istniejącą od 2002 roku. Początkowo zajmowała się produkcją i hurtową sprzedażą rolet materiałowych, verticali i moskitier. Obecnie GORBI jest jednym z liderów w Polsce w produkcji osłon okiennych:

  • zewnętrznych (żaluzje fasadowych, rolet aluminiowych zabezpieczających, moskitier, łamacze światła, sunshield)
  • wewnętrznych (rolety materiałowe, wykonane w systemie VEGAS, do okien dachowych, nietypowych. verticali, zasłon rzymskich, żaluzji)
  • osłon tarasów i ogrodów (Bioclimatic, Pergole, Pergotele, Markizy, Verano)

Naszym klientom oferujemy osłony, dekoracje oraz zabezpieczenia okien i innych przeszklonych powierzchni, tarasów i ogrodów zimowych. Nowoczesne funkcjonalne produkty w szerokiej gamie kolorystycznej i w każdym wymiarze, a przede wszystkim najwyższej jakości, gdyż kierujemy się zasadą: "jakość drogą do sukcesu". Profesjonalne doradztwo, montaż i serwis.

Z naszych usług korzystają: klienci indywidualni, dystrybutorzy okien, projektanci i architekci, firmy budowlane, instytucje użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe, szkoły, uczelnie i służba zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy z firma GORBI.

GorbiGorbiGorbi
© Gorbi 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij